1 vs2.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg

Dames 2

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D2 Berkel-Enschot D2-O 10:30
Goirle D2 Etten-Leur D3 15:45
Hopbel D2-O Den Bosch D3 11:00
Oss D2-O Den Bosch D4
Warande D2-O Zwart-Wit D2-O 13:00
Zwart-Wit D3 DES D2

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D2 6 16 5 1 0
2 Goirle D2 6 16 5 1 0
3 DES D2 6 12 4 0 2
4 Den Bosch D3 6 12 4 0 2
5 Hopbel D2 6 11 3 2 1
6 Oss D2 6 10 3 1 2
7 Berkel-Enschot D2 6 10 3 1 2
8 Warande D2 6 9 3 0 3
9 Zwart-Wit D3 6 3 1 0 5
10 Den Bosch D4 6 3 1 0 5
11 Etten-Leur D3 6 3 1 0 5
12 Etten-Leur D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3 n.n.b uit
22 nov M.H.C. Goirle D2 11:00 thuis - Veld 3
7 mrt HC Etten-Leur D2 n.n.b thuis
14 mrt MHC De Warande D2 n.n.b uit
21 mrt SMHC De Hopbel D2 n.n.b thuis
28 mrt Oss D2 n.n.b uit
11 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 n.n.b thuis
18 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2 n.n.b uit
25 apr Berkel Enschot D2 n.n.b thuis
16 mei HC Etten-Leur D3 n.n.b uit
30 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4 n.n.b uit
6 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3 n.n.b thuis
13 jun M.H.C. Goirle D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oss D2-O Zwart-Wit D2-O 1-1
Hopbel D2-O Berkel-Enschot D2-O 1-1
Den Bosch D3 Den Bosch D4 4-1
Warande D2-O Etten-Leur D3 2-6
Etten-Leur D2 DES D2 0-7
Goirle D2 Zwart-Wit D3 5-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D4 Goirle D2 2-5
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D3 5-0
Etten-Leur D3 Hopbel D2-O 1-3
DES D2 Warande D2-O 4-1
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 5-2
Berkel-Enschot D2-O Oss D2-O 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 5-1
Etten-Leur D2 Goirle D2 1-4
Warande D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Hopbel D2-O DES D2 1-2
Oss D2-O Etten-Leur D3 5-2
Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D3 Hopbel D2-O 0-3
DES D2 Oss D2-O 4-2
Etten-Leur D3 Den Bosch D3 0-3
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-5
Den Bosch D4 Etten-Leur D2 4-2
Goirle D2 Warande D2-O 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 6-0
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 3-0
Warande D2-O Etten-Leur D2 5-3
Hopbel D2-O Goirle D2 3-3
Oss D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Den Bosch D3 DES D2 3-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Den Bosch D4 Warande D2-O 1-2
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 0-4
DES D2 Zwart-Wit D2-O 0-4
Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 2-3
Goirle D2 Oss D2-O 5-2
Etten-Leur D2 Hopbel D2-O 2-3

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Dames Jong 2 6 18 + 37
2 Meisjes B4 5 15 + 35
3 Meisjes D4 5 13 + 20
4 Dames 9 6 15 + 9
5 Dames Jong 1 5 12 + 14
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram