Destraint.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Sander van den Hout KG1 - A
17:30 - 19:00 Jongens D1 WLWK - AB Veld A Sebastiaan van Tiggelen
18:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep KG1 - A
18:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep KG1 - D
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Floor van Wezel KG3 - A
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Tess van den Berg
Floortje Verhoeven
KG1 - B
18:00 - 19:00 Jongens B2 Walter van den Ing KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Eve van Hooren
Isa Kuijsten
KG2 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Jill van den Heuvel KG3 - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Nadesh Bruurmijn KG3 - C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Inde van Leeuwen KG3 - D
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 Lara Snoeren KG1 - C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E6 Meike Smidt KG2 - B was M6E1
19:00 - 20:30 Jongens B1 WLWK - AB Veld A
19:00 - 20:30 Jongens C1 Floor van Wezel
Joppe Vugts
KG3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Jeroen Zijlmans
Arnold Kruithof
KG3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Walter van den Ing KG2 - C
19:00 - 20:00 Meisjes B5 KG2 - D
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Hidde Brouwer
Jurre Brouwer
KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Inde van Leeuwen KG1 - BC met ingang van 21 oktober
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Walter van den Ing KG2 - D
20:00 - 21:00 Meisjes B3 Walter van den Ing KG2 - C en MA3
20:30 - 22:00 Trimhockeyers Trainingsgroep KG3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Ellemiek Boeije
Renée Persoons
KG3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Bart-Jan Zijlmans
Rosa Kamp
KG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Femme Doomen KG1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Elise van Hoof
Maud Bruurmijn
KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Fay van Hooren
Tess van den Akker
KG2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Loïs Ros
Cathelijne Muller
KG3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Martijn Meuldijk KG3 - AB H1 roulatie
18:30 - 20:00 Jongens A2 Maarten Voermans KG3 - CD Heren 1
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Karlijn Roijakkers KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Wieteke Roelofs KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Johan Klerks KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Michelle Verheijen KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Thijmen Schenk KG1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Wieteke Roelofs KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Martijn Meuldijk KG2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 7 Robbert Blokvoort KG3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Tomas van Wanrooij KG1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 4 Wouter Geels KG3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Hidde Brouwer KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Harm Snijders KG2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens 8E1 WLWK - A Veld A Joep Hofmans Jorn Fisher
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Nick Slaats KG3 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Eve van Hooren
Isa Kuijsten
KG1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Donna van den Akker KG1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Nadesh Bruurmijn KG1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Inde van Leeuwen KG1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Floor van Wezel KG3 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E6 Meike Smidt KG3 - A
18:30 - 20:00 Meisjes A3 KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Judith Werther
Veroniek Valks
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Geert-Jan Broeders KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Hidde Brouwer
Jurre Brouwer
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Gerben van Dijk KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Floor van Wezel
Inde van Leeuwen
KG3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 WLWK - CD Veld B Dave Schilders
19:00 - 20:30 Jongens C1 Joppe Vugts WLWK - AB Veld A
20:00 - 21:30 Dames 2 Jurre Brouwer KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 6 Caitlin Koolen
Robin Weijters
KG2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 8 KG3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Ellemiek Boeije
Renée Persoons
KG3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Elise van Hoof
Maud Bruurmijn
KG3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Johan Klerks
Meindert Klerks
KG2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens F1 Yara van Beek
Brit van der Pluijm
Maarten van de Laarschot
KG1 - A
17:30 - 18:30 Jongens F2 Jade van den Burg
Meike Bontje
KG1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Fleur van Beek
Hidde Brouwer
KG1 - BCD Renske Bruurmijn en Gijs Doevendans keeperstrainers Coordinator Hidde Brouwer
17:30 - 18:30 Meisjes F2 Anouk Wolsing
Tatum de Haan
KG1 - BCD Renske Bruurmijn en Gijs Doevendans keeperstrainers Coordinator Hidde Brouwer
17:30 - 18:30 Meisjes F3 Anne-Roos van Dijk
Puk Treffers
KG1 - BCD Renske Bruurmijn en Gijs Doevendans keeperstrainers Coordinator Hidde Brouwer
17:30 - 18:30 Meisjes F4 Sam Kersen
Funa Wasterval
KG1 - BCD Renske Bruurmijn en Gijs Doevendans keeperstrainers Coordinator Hidde Brouwer
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Walter van den Ing KG2 - D
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Walter van den Ing KG2 - C
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Wieteke Roelofs KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Martijn Meuldijk
Michelle Verheijen
KG3 - CD
18:45 - 19:45 Jongens 6E1 Nikita van der Pluijm
Merel Korthout
KG1 - A
18:45 - 19:45 Jongens 6E2 Yara van Beek
Brit van der Pluijm
KG1 - A
18:45 - 19:45 Meisjes 6E1 Fleur van Beek
Jade van den Burg
Sander van den Hout
KG1 - BCD Coördinator Hidde Brouwer Veldcoördinator Sander van den Hout
18:45 - 19:45 Meisjes 6E2 Emma van Alphen
Maud de Kort
Hidde Brouwer
KG1 - BCD Coördinator Hidde Brouwer Veldcoördinator Sander van den Hout
18:45 - 19:45 Meisjes 6E3 Pleun Scheerders
Pleun Huis in t Veld
KG1 - BCD Coördinator Hidde Brouwer Veldcoördinator Sander van den Hout
18:45 - 19:45 Meisjes 6E4 Renske Bruurmijn
Sam Kersen
KG1 - BCD Coördinator Hidde Brouwer Veldcoördinator Sander van den Hout
19:00 - 20:30 Jongens B1 Maarten Voermans KG2 - AB H1 roulatie
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Walter van den Ing KG2 - D
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Walter van den Ing KG2 - C
20:00 - 21:30 Dames DDB KG3
20:30 - 22:00 Heren 1 Tomas van Wanrooij KG1
20:30 - 22:00 Heren 2 KG2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 KG2 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 WLWK - AB veld B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Dames 1 Thijmen Schenk KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Bart-Jan Zijlmans
Rosa Kamp
KG3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Fay van Hooren
Dennis van Hoof
KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Anke de Vreeze KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 WLWK - AB Veld A H1 Waalwijk Dave Schilders & Daan van der Wouw
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Martijn Meuldijk KG1 - CD tijdelijk
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Jurre Brouwer KG3 - CD
19:00 - 20:00 Trainingsgroep 1 Trainingsgroep KG2 - AB Trainingsgroep jongens o.l.v. Johan Klerks tot winterstop
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Hidde Brouwer
Roland Schreppers
KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Dominique Loos KG3 - AB ROULATIE D2 11-10 veld 2 ipv veld 3
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Gerben van Dijk KG2 - CD
20:00 - 20:30 Dames 1 Thijmen Schenk KG1 - CD Martijn Lier
20:00 - 21:30 Dames 2 Jurre Brouwer KG3 - CD 11-10 van 20:30-22:00 u
20:30 - 22:00 Dames 1 Thijmen Schenk KG1
20:30 - 22:00 Dames 6 Diede Donders
Fenna Oostrum
KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 KG3 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Mini's (jongens) Joppe Vugts
Rosa Kamp
Anouk Zoutewelle
KG1
09:00 - 10:00 Mini's (meisjes) Bregje de Vreeze
Fiene Grootswagers
Fabienne Pleijter
Meike Bontje
Yara van Beek
Guusje de Wind
KG1
09:00 - 10:00 Trainingsleden jongens junioren Joppe Vugts
Brit van der Pluijm
Fien Huigen
Carlijn van de Ven
Finn Zijlmans
Juul Huigen
Floortje Verhoeven
Liv Heerkens
Tess Kruithof
Thijmen Verhoeven
Fiene Grootswagers
Lieve Soeterboek
Kris Colen
Kiki Arendse
Sam Kersen
KG1
09:00 - 10:00 Trainingsleden meisjes junioren Bram van den Hout
Fleur van Beek
KG1

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Meisjes C1 10 27 + 35
2 Meisjes A4 10 25 + 26
3 Meisjes C2 10 23 + 27
4 Meisjes C3 10 23 + 18
5 Meisjes D4 10 22 + 18
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram