1 vs2.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg

Dames 1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D1 Zwart-Wit D1
Craeyenhout D1 Warande D1
DES D1 DSHC D1
Etten-Leur D1 Rijswijk D1
HUDITO D1 IJsseloever D1
Westland D1 Zoetermeer D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D1 6 16 5 1 0
2 HUDITO D1 6 13 4 1 1
3 Craeyenhout D1 6 13 4 1 1
4 Alphen D1 6 12 4 0 2
5 DES D1 6 12 4 0 2
6 DSHC D1 6 12 4 0 2
7 Etten-Leur D1 6 9 3 0 3
8 Zoetermeer D1 6 6 2 0 4
9 Rijswijk D1 6 6 2 0 4
10 Warande D1 6 6 2 0 4
11 Westland D1 6 1 0 1 5
12 IJsseloever D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt DSHC D1 n.n.b thuis
14 mrt HC IJsseloever D1 n.n.b uit
21 mrt MHC De Warande D1 n.n.b thuis
28 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b uit
3 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
11 apr HV Westland D1 n.n.b uit
18 apr Craeyenhout D1 n.n.b thuis
25 apr D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
2 mei HC Alphen D1 n.n.b uit
9 mei HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis
16 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2
Zwart-Wit D1 Alphen D1 1-0
DSHC D1 DES D1 5-4
IJsseloever D1 HUDITO D1 0-4
Warande D1 Craeyenhout D1 3-5
Zoetermeer D1 Westland D1 7-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
DES D1 IJsseloever D1 6-1
Alphen D1 Rijswijk D1 6-1
Etten-Leur D1 DSHC D1 1-2
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-2
HUDITO D1 Warande D1 7-0
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-4
Warande D1 DES D1 2-3
Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-3
Westland D1 Alphen D1 0-4
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-0
DSHC D1 Rijswijk D1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-1
Rijswijk D1 IJsseloever D1 6-0
Craeyenhout D1 Westland D1 1-1
Etten-Leur D1 Warande D1 1-2
Alphen D1 DSHC D1 2-1
DES D1 Zoetermeer D1 4-3
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Craeyenhout D1 Alphen D1 4-2
Warande D1 Rijswijk D1 2-1
Westland D1 HUDITO D1 0-3
Zwart-Wit D1 DES D1 7-1
IJsseloever D1 DSHC D1 0-2
Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 1-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 1-2
Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 2-3
HUDITO D1 Craeyenhout D1 1-2
DSHC D1 Warande D1 2-1
Alphen D1 IJsseloever D1 2-0
DES D1 Westland D1 3-0

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Dames Jong 2 6 18 + 37
2 Meisjes B4 5 15 + 35
3 Meisjes D4 5 13 + 20
4 Dames 9 6 15 + 9
5 Dames Jong 1 5 12 + 14
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram