Destraint.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg

Dames 1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D1 DES D1 12:45
Etten-Leur D1 Warande D1 12:45
IJsseloever D1 Craeyenhout D1 12:45
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 12:45
Westland D1 HUDITO D1 12:45
Zwart-Wit D1 DSHC D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Warande D1 9 19 5 4 0
2 Zoetermeer D1 9 18 6 0 3
3 Zwart-Wit D1 9 15 4 3 2
4 Etten-Leur D1 9 15 4 3 2
5 DSHC D1 9 13 4 1 4
6 HUDITO D1 9 13 3 4 2
7 Rijswijk D1 9 12 3 3 3
8 Craeyenhout D1 9 12 3 3 3
9 Alphen D1 9 11 3 2 4
10 IJsseloever D1 9 8 2 2 5
11 DES D1 9 6 1 3 5
12 Westland D1 9 5 1 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov HC Alphen D1 12:45 uit
24 nov HC Etten-Leur D1 12:45 thuis - Raboveld
8 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
15 mrt HC IJsseloever D1 n.n.b uit
22 mrt DSHC D1 n.n.b thuis
29 mrt HV Westland D1 n.n.b uit
5 apr D.H.C. Hudito D1 n.n.b thuis
19 apr ZwartWit D1 n.n.b uit
26 apr Craeyenhout D1 n.n.b thuis
3 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit
10 mei MHC De Warande D1 n.n.b thuis
17 mei HC Alphen D1 n.n.b thuis
24 mei HC Etten-Leur D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rijswijk D1 HUDITO D1 3-3
Alphen D1 DSHC D1 3-2
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 2-3
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-1
Zoetermeer D1 DES D1 3-1
Westland D1 Warande D1 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Warande D1 Zwart-Wit D1 0-0
HUDITO D1 Alphen D1 2-0
DES D1 IJsseloever D1 4-0
DSHC D1 Zoetermeer D1 1-3
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D1 HUDITO D1 1-0
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 1-1
Rijswijk D1 Warande D1 1-3
Westland D1 IJsseloever D1 2-5
Alphen D1 Craeyenhout D1 3-0
DSHC D1 DES D1 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HUDITO D1 DSHC D1 3-0
DES D1 Westland D1 1-1
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-1
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-1
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 0-4
Warande D1 Alphen D1 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2
DSHC D1 Craeyenhout D1 2-0
Alphen D1 Etten-Leur D1 0-2
HUDITO D1 DES D1 4-4
Zoetermeer D1 Warande D1 1-2
Zwart-Wit D1 Westland D1 5-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
DES D1 Zwart-Wit D1 2-6
Westland D1 Rijswijk D1 2-3
Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-1
Warande D1 DSHC D1 0-0
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 1-0
IJsseloever D1 Alphen D1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
DSHC D1 Etten-Leur D1 0-2
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 6-0
Alphen D1 Westland D1 2-2
Craeyenhout D1 DES D1 3-1
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 2-2
HUDITO D1 Warande D1 3-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit D1 Alphen D1 2-1
Etten-Leur D1 HUDITO D1 4-2
Westland D1 Zoetermeer D1 1-6
IJsseloever D1 DSHC D1 1-2
DES D1 Rijswijk D1 3-3
Warande D1 Craeyenhout D1 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 2-2
HUDITO D1 IJsseloever D1 4-2
Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 4-1
DSHC D1 Westland D1 3-2
Alphen D1 Rijswijk D1 5-2
Warande D1 DES D1 3-1

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Meisjes C1 8 24 + 32
2 Dames 2 8 20 + 15
3 Meisjes A4 8 19 + 20
4 Meisjes D3 8 19 + 19
5 Meisjes D4 8 19 + 18
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram

Sponsoren