zaterdag 30 maart 2024 |
11:00 - 13:30 |
Ouders/verzorgers van Lieke Kemmeren
|
Bardienst |
13:30 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Sam Kersen
|
Bardienst |
zaterdag 6 april 2024 |
08:00 - 11:00 |
Anne-Michèle van Wijlen
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 11:00 |
Yvonne Severijns
|
Wedstrijdtafel |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Fiene Pruijsen
|
Bardienst |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Phileine Kamp
|
Bardienst |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Féline Onkruijt
|
Bardienst |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Julie Moolenschot
|
Bardienst |
12:30 - 14:30 |
Ouders/verzorgers van Liam Guldemond
|
Bardienst |
12:30 - 14:30 |
Ouders/verzorgers van Bob van Hilst
|
Bardienst |
14:30 - 16:30 |
Ouders/verzorgers van Sam Lauwen
|
Bardienst |
14:30 - 16:30 |
Ouders/verzorgers van Eva Spuijbroek
|
Bardienst |
16:30 - 18:30 |
Ouders/verzorgers van Isa Snijders
|
Bardienst |
zondag 7 april 2024 |
12:00 - 14:00 |
Sophie van den Broek
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
Manouk Rijken
|
Bardienst |
14:00 - 15:30 |
Diede Donders
|
Bardienst |
14:00 - 15:30 |
Fleur Roestenberg
|
Bardienst |
15:30 - 17:30 |
Maud Dusomos
|
Bardienst |
15:30 - 17:30 |
Imme van Westerop
|
Bardienst |
zaterdag 13 april 2024 |
08:00 - 11:00 |
Angelique Santegoets
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 11:00 |
Eveline van Dijk
|
Wedstrijdtafel |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Zahra Reuvers
|
Bardienst |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Lizzy de Peuter
|
Bardienst |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Julia Staps
|
Bardienst |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Fieke Rombouts
|
Bardienst |
12:30 - 15:00 |
Ouders/verzorgers van Wietske Vloemans
|
Bardienst |
12:30 - 15:00 |
Ouders/verzorgers van Esra van Reeven
|
Bardienst |
15:00 - 17:30 |
Ouders/verzorgers van Isa van de Ven
|
Bardienst |
15:00 - 17:30 |
Ouders/verzorgers van Loïs van Steenis
|
Bardienst |
zondag 14 april 2024 |
12:30 - 14:00 |
Britt Lamers
|
Bardienst |
12:30 - 14:00 |
Indy van Veldhoven
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
Sofie Jansen
|
Bardienst |
14:00 - 16:00 |
Suzan Mandemakers
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
Nick Mutsaers
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
Frank van Velthoven
|
Bardienst |
zaterdag 20 april 2024 |
08:00 - 11:00 |
Suus Willers
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 11:00 |
|
Wedstrijdtafel |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Bo Leijen
|
Bardienst |
08:30 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Julia Bouwman
|
Bardienst |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Romy de Gouw
|
Bardienst |
10:30 - 12:30 |
Ouders/verzorgers van Ghislaine van de Kamp
|
Bardienst |
12:30 - 15:00 |
Ouders/verzorgers van Fenne Schutjes
|
Bardienst |
12:30 - 15:00 |
Ouders/verzorgers van Jutta Schiffelers
|
Bardienst |
15:00 - 17:30 |
Pleun Huis in t Veld
|
Bardienst |
15:00 - 17:30 |
Ouders/verzorgers van Bo van den Heuvel
|
Bardienst |
zondag 21 april 2024 |
12:00 - 14:00 |
Janno Jansen
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
Teun Vrins
|
Bardienst |
14:00 - 15:30 |
|
Bardienst |
14:00 - 15:30 |
|
Bardienst |
15:30 - 17:30 |
Noah Antonioli
|
Bardienst |
15:30 - 17:30 |
Florine van Huijkelom
|
Bardienst |
zaterdag 25 mei 2024 |
08:00 - 11:00 |
Manon Snoeren
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 11:00 |
Sascha Langerak
|
Wedstrijdtafel |
zondag 26 mei 2024 |
12:30 - 14:30 |
Jolien Kleijngeld
|
Bardienst |
12:30 - 14:30 |
Floor Kleijngeld
|
Bardienst |
14:30 - 16:00 |
Diede van Hulten
|
Bardienst |
14:30 - 16:00 |
Jasmijn de Bruin
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
Famke Scheerders
|
Bardienst |
16:00 - 18:00 |
Laura Vermeulen
|
Bardienst |
zaterdag 1 juni 2024 |
08:00 - 11:00 |
Brechtje Nieuwenhuizen
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 11:00 |
Chantal de Bonth
|
Wedstrijdtafel |
zondag 2 juni 2024 |
12:00 - 14:00 |
Geert-Jan Broeders
|
Bardienst |
12:00 - 14:00 |
Philippe Driessen
|
Bardienst |
14:00 - 15:30 |
Eline van Beers
|
Bardienst |
14:00 - 15:30 |
Marone van Wanrooij
|
Bardienst |
15:30 - 17:30 |
Roos van Dartel
|
Bardienst |
15:30 - 17:30 |
Babette Melchior
|
Bardienst |