IMG_9271 carroussel.JPG MO7 nr 4.JPG MO9-4.JPG waterveld overzicht2.jpg

Dames 2

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Tilburg D4 Den Bosch D2-O 10:15
Etten-Leur D3 Breda D3 10:15
Berkel-Enschot D2-O DES D2 10:30
Push D3 Oranje-Rood D3 11:45
Drunen D3-O Eindhoven D3 14:30
Zwart-Wit D3 Drunen D2 16:35

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D2-O 16 45 15 0 1
2 Oranje-Rood D3 16 41 13 2 1
3 Push D3 16 33 11 0 5
4 Berkel-Enschot D2-O 16 32 10 2 4
5 DES D2 16 28 9 1 6
6 Eindhoven D3 16 23 7 2 7
7 Breda D3 15 20 6 2 7
8 Etten-Leur D3 16 17 5 2 9
9 Zwart-Wit D3 16 16 5 1 10
10 Drunen D3-O 15 15 5 0 10
11 Tilburg D4 16 4 1 1 14
12 Drunen D2 16 4 1 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr Berkel Enschot D2-O 10:30 uit
21 apr MHCD D2 13:00 uit
26 mei BH&BC Breda D3 11:00 thuis - Veld 1
2 jun HC Eindhoven D3 11:00 uit
9 jun HC Oranje Rood D3 12:45 thuis - Veld 1
16 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Push D3 Etten-Leur D3 (5-1)scheduled
Oranje-Rood D3 Eindhoven D3 (3-0)final
Den Bosch D2-O Breda D3 (3-1)final
Drunen D3-O Drunen D2 (0-2)final
Zwart-Wit D3 DES D2 (4-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
DES D2 Tilburg D4 (2-0)scheduled
Etten-Leur D3 Drunen D3-O (5-1)final
Drunen D2 Oranje-Rood D3 (4-8)final
Breda D3 Zwart-Wit D3 (6-1)final
Eindhoven D3 Den Bosch D2-O (0-9)final
Berkel-Enschot D2-O Push D3 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Zwart-Wit D3 Eindhoven D3 (1-1)final
Tilburg D4 Breda D3 (1-0)final
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D3 (2-3)final
Etten-Leur D3 Drunen D2 (9-2)final
Drunen D3-O Berkel-Enschot D2-O (1-4)final
Push D3 DES D2 (1-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Eindhoven D3 Tilburg D4 (3-0)final
Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D3 (1-2)final
Drunen D2 Den Bosch D2-O (0-8)final
DES D2 Drunen D3-O (3-2)final
Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D3 (4-2)final
Breda D3 Push D3 (2-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Tilburg D4 Berkel-Enschot D2-O (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Push D3 Eindhoven D3 (4-2)final
Zwart-Wit D3 Den Bosch D2-O (2-6)final
Tilburg D4 Oranje-Rood D3 (0-5)final
Etten-Leur D3 DES D2 (1-4)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Drunen D2 (1-0)final
VRIJDAG 6 OKTOBER 2023
Eindhoven D3 Drunen D3-O (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Den Bosch D2-O Tilburg D4 (5-0)final
DES D2 Berkel-Enschot D2-O (2-0)final
Breda D3 Etten-Leur D3 (3-3)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Drunen D3-O Breda D3 (2-5)final
Oranje-Rood D3 Push D3 (3-1)final
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
Drunen D2 Zwart-Wit D3 (3-6)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Breda D3 (1-0)final
Tilburg D4 Zwart-Wit D3 (2-6)final
Etten-Leur D3 Eindhoven D3 (1-2)final
Push D3 Den Bosch D2-O (1-2)final
Drunen D3-O Oranje-Rood D3 (3-5)final
DES D2 Drunen D2 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Breda D3 DES D2 (2-1)scheduled
Den Bosch D2-O Drunen D3-O (11-0)final
Oranje-Rood D3 Etten-Leur D3 (7-1)final
Zwart-Wit D3 Push D3 (3-5)final
Eindhoven D3 Berkel-Enschot D2-O (0-2)final
Drunen D2 Tilburg D4 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D3 (3-3)final
DES D2 Eindhoven D3 (0-0)final
Push D3 Tilburg D4 (7-0)final
Etten-Leur D3 Den Bosch D2-O (2-10)final
Breda D3 Drunen D2 (5-2)final
Drunen D3-O Zwart-Wit D3 (2-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Tilburg D4 Drunen D3-O (1-4)final
Den Bosch D2-O Berkel-Enschot D2-O (3-0)final
Eindhoven D3 Breda D3 (1-0)final
Oranje-Rood D3 DES D2 (4-0)final
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 (5-2)final
Push D3 Drunen D2 (5-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D3 (3-2)final
Drunen D2 Eindhoven D3 (0-1)final
Etten-Leur D3 Tilburg D4 (2-0)final
DES D2 Den Bosch D2-O (1-4)final
Breda D3 Oranje-Rood D3 (4-4)final
Drunen D3-O Push D3 (7-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Etten-Leur D3 Push D3 (2-7)final
Berkel-Enschot D2-O Tilburg D4 (1-0)final
Drunen D2 Drunen D3-O (1-6)final
Breda D3 Den Bosch D2-O (1-7)final
Eindhoven D3 Oranje-Rood D3 (1-2)final
DES D2 Zwart-Wit D3 (2-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Tilburg D4 DES D2 (0-2)final
Den Bosch D2-O Eindhoven D3 (5-1)final
Zwart-Wit D3 Breda D3 (2-1)final
Push D3 Berkel-Enschot D2-O (3-2)final
Oranje-Rood D3 Drunen D2 (10-0)final
Drunen D3-O Etten-Leur D3 (4-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O (3-5)final
Berkel-Enschot D2-O Drunen D3-O (2-1)final
Drunen D2 Etten-Leur D3 (4-8)final
Breda D3 Tilburg D4 (3-0)final
Eindhoven D3 Zwart-Wit D3 (2-1)final
DES D2 Push D3 (3-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Tilburg D4 Eindhoven D3 (0-2)final
Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D3 (1-4)scheduled
Push D3 Breda D3 (2-1)final
Den Bosch D2-O Drunen D2 (5-1)final
Drunen D3-O DES D2 (0-2)final
MAANDAG 1 APRIL 2024
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O (1-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Den Bosch D2-O Zwart-Wit D3 (5-1)scheduled
DES D2 Etten-Leur D3 (6-1)scheduled
Oranje-Rood D3 Tilburg D4 (5-2)final
Drunen D2 Berkel-Enschot D2-O (1-4)final
Eindhoven D3 Push D3 (0-1)final
Breda D3 Drunen D3-O (1-3)scheduled