1 vs2.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg
Dit schema loopt van 11-5-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:15 Jongens B2 Walter van den Ing KG2
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Nadesh Bruurmijn KG3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Inde van Leeuwen KG3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Lara Snoeren KG1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E6 Meike Smidt KG1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Walter van den Ing KG2
18:45 - 20:15 Jongens C1 Floor van Wezel
Joppe Vugts
KG3
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Jurre Brouwer KG1
20:30 - 22:00 Dames 5 KG1
20:30 - 22:00 Dames DDB KG2
20:30 - 22:00 Trimhockey Johan Klerks KG3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Bart-Jan Zijlmans
Rosa Kamp
KG1
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Elise van Hoof
Maud Bruurmijn
KG2
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Cathelijne Muller
Loïs Ros
KG3
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Karlijn Roijakkers
Eline Beukman
KG1 MA1 en MB1 wisselen om de week van veld
18:45 - 20:15 Meisjes A4 Johan Klerks KG3
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Martijn Meuldijk
Michelle Verheijen
KG2 MA1 en MB1 wisselen om de week van veld
20:30 - 22:00 Dames 3 KG3 - CD Routlatie met D 5 en D7
20:30 - 22:00 Dames 5 KG2 roulatie met D3 en D7
20:30 - 22:00 Dames 7 KG3 - AB roulatie met D3 en D5
20:30 - 22:00 Jongens A1 Martijn Meuldijk KG1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Hidde Brouwer KG2
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Floor van Wezel
Inde van Leeuwen
KG3
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Nick Slaats KG1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Eve van Hooren
Isa Kuijsten
KG1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Donna van den Akker KG1 - D
18:45 - 20:15 Meisjes B3 Judith Werther
Veroniek Valks
KG3
18:45 - 20:15 Meisjes B4 Geert-Jan Broeders KG1
18:45 - 20:15 Meisjes C4 Gerben van Dijk KG2
20:30 - 22:00 Dames 4 KG1
20:30 - 22:00 Dames 8 KG2
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 KG3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Ellemiek Boeije
Renée Persoons
KG3
17:00 - 18:00 Meisjes B2 Walter van den Ing KG2
17:15 - 18:30 Jongens D1 Johan Klerks
Meindert Klerks
KG1
18:15 - 19:15 Meisjes A2 Walter van den Ing KG2
18:45 - 20:15 Jongens B1 Joppe Vugts KG1
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Walter van den Ing KG2
20:30 - 22:00 Heren 1 Tomas van Wanrooij KG1
20:30 - 22:00 Heren 2 KG2
20:30 - 22:00 Heren 3 KG3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 KG3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Jurre Brouwer
Femme Doomen
KG1
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Fay van Hooren KG2
17:15 - 18:15 Jongens 6E2 Yara van Beek
Brit van der Pluijm
KG3 - D
17:15 - 18:15 Meisjes 6E3 Pleun Huis in t Veld
Pleun Scheerders
KG3 - B
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 Sam Kersen
Renske Bruurmijn
KG3 - A
18:30 - 19:30 Jongens 6E1 Nikita van der Pluijm
Yara van Beek
KG3 - D
18:30 - 19:30 Meisjes 6E1 Fleur van Beek
Sander van den Hout
KG3 - B
18:30 - 19:30 Meisjes 6E2 Emma van Alphen
Sander van den Hout
KG3 - A
18:45 - 20:15 Meisjes B5 Martijn Meuldijk KG1
18:45 - 20:15 Meisjes C3 Dominique Loos KG2
19:45 - 21:15 Dames 6 KG3
20:30 - 22:00 Dames 1 Thijmen Schenk KG1
20:30 - 22:00 Dames 2 KG2
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Meisjes F3 Jade van den Burg KG1 - CD
10:00 - 11:00 Meisjes F4 Sam Kersen KG1 - AB
10:00 - 11:00 Mini's (jongens) KG2 - AB
10:00 - 11:00 Mini's (meisjes) KG2 - CD
10:00 - 11:00 Trainingsleden jongens junioren KG3 - CD
10:00 - 11:00 Trainingsleden meisjes junioren KG3 - AB
11:15 - 12:15 Jongens F1 Maarten van de Laarschot KG1 - A
11:15 - 12:15 Jongens F2 Joppe Vugts KG1 - B
11:15 - 12:15 Meisjes F1 Fleur van Beek KG1 - D
11:15 - 12:15 Meisjes F2 Yara van Beek KG1 - C

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Meisjes C1 10 27 + 35
2 Meisjes A4 10 25 + 26
3 Meisjes C2 10 23 + 27
4 Meisjes C3 10 23 + 18
5 Meisjes D4 10 22 + 18
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram