Foto DES Oss.jpg MO7 nr 4.JPG MO9-4.JPG Vrijwilligers oproep 2024 mei.jpg waterveld overzicht2.jpg
Dit schema loopt van 19-2-2024 t/m 16-6-2024
Senioren
D2
20:00 - 21:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D7
20:00 - 21:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DO25-2
20:00 - 21:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MO18-4
18:30 - 20:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Dominique Loos
Opmerkingen
Getraind door Dames 2
MO18-5
18:30 - 20:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Luuk Groot
Opmerkingen
Training wordt door DJ2 opgepakt.
Junioren B
MO16-2
18:30 - 20:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Meindert Klerks
Opmerkingen
MO16-4
19:00 - 20:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Fleur Dekkers
Opmerkingen
Junioren C
MO14-1
18:30 - 20:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Michelle Verheijen
Opmerkingen
Junioren D
MO12-2
17:00 - 18:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Martijn Willers
Opmerkingen
MO12-5
17:00 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Norah Knol
Sanne Kant
Opmerkingen
MO12-6
15:30 - 17:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Ize Postma
Sofie Snijders
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
MO10-1
17:30 - 18:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Sara Verschure
Opmerkingen
MO10-2
17:30 - 18:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Nina Arendse
Pleun de Wind
Opmerkingen
MO10-3
17:30 - 18:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Esmée Maes
Rosa van Oort
Opmerkingen
Jongste jeugd E
MO9-1
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Lizzie Treffers
Noor Pruijsen
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
MO9-2
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Isa van de Laarschot
Julia Bosman
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
MO9-3
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Loes Hamers
Maud Schilders
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
MO9-4
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Fleur Hesselberth
Pien Zijlmans
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
Jongste jeugd F
MO8-1
17:00 - 18:00
KG1 - C
Trainer(s)
Roselien Bok
Isis van der Mast
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
MO8-2
17:00 - 18:00
KG1 - C
Trainer(s)
Maxime van Wijlen
Rouxe van den Hout
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
MO8-3
17:00 - 18:00
KG1 - C
Trainer(s)
Juul Huigen
Saar Spuijbroek
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
MO8-4
17:00 - 18:00
KG1 - D
Trainer(s)
Noe Heerkens
Roos van Ingen
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
Jongste jeugd G
MO7-1
17:00 - 18:00
KG1 - D
Trainer(s)
Eefje van Rooijen
Puck Hertogh
Opmerkingen
Veldcoördinatie door Anke de Vreeze
Overig
JUN.KEEP 23-24
17:00 - 18:00
KG1 - A
Trainer(s)
Hans Baijens
Inge Nelom
Opmerkingen
KEEP SEN
18:00 - 22:00
KG1 - A
Trainer(s)
Hans Baijens
Inge Nelom
Opmerkingen
Senioren
H30-2
20:00 - 21:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H45 (combi WW)A
20:30 - 22:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JO10-1
18:00 - 19:00
KG1 - D
Trainer(s)
Olivier Wassink
Damiq Pijnenborg
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JO9-1
18:00 - 19:00
KG1 - D
Trainer(s)
Maarten Voermans
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JO8-1
18:00 - 19:00
KG1 - C
Trainer(s)
Maarten Voermans
Bastiaan van Dijk
Eefje van Rooijen
Opmerkingen